Gdzie obstawiać mecze NHL ?

Jak obstawiać mecze NHL

NHL to najważniejsza liga na świecie w dyscyplinie jakom jest hokej na lodzie. Fani hokeja śledzą rozgrywki w tej lidze na całym świecie. Obstawiane NHL to możliwość obstawiania meczów, praktycznie każdego dnia tygodnia. W Polsce aktywne śledzenie rozgrywek tej ligi może być uciążliwe, ze względu, że rozgrywki na nasz czas odbywają się w nocy. Nie stoi to jednak na przeszkodzie w swobodnym obstawianiu meczów tej ligi. Problem pojawia się tylko, gdy interesuje nas obstawiane na żywo.

U kogo obstawiać mecze NHL

Zakłady bukmacherskie online w przypadku ligi NHL są obecnie dostępne u wszystkich licencjonowanych operatorów na terenie naszego kraju. Jeżeli więc do tej pory korzystaliście, przy obstawianiu innych dyscyplin z legalnego operatora to z pewnością znajdziecie u niego również możliwość obstawiana rozgrywek NHL. Różnice mogą wyniknąć w przypadku mniejszych serwisów bukmacherskich. Na mniejszych platformach dostępnych do obstawienia będzie prawdopodobnie kilka zdarzeń. U tych największych operatorów na terenie naszego kraju będzie możliwość obstawienia nawet kilkuset. Z tego powodu, gdy mamy zamiar podjeść do obstawiana ligi hokejowej na poważne lepiej wybrać jednego z czołowych polskich bukmacherów.

Oczywiście wśród  tych największych również występują różnice. W przypadku ligi, jaką jest NHL najlepszą ofertę, przedstawia dwóch operatorów. Mowa oczywiście o STS oraz o Fortunie. Na tle konkurencji wyróżnia ich to, że mecze z tej najpopularniejszej ligi hokejowej są transmitowane na stronnie i w aplikacji mobilnej. Te dwa serwisy oferują również największą liczbę zakładów związanych z NHL. Ciężko jednak wybrać, który serwis jest lepszy, ponieważ obydwa oferują podobne możliwości.

Zakłady bukmacherskie na NHL

Czołowymi operatorami na terenie naszego kraju w dziedzinie hokeja są STS, Fortuna, Betclic i Betfan. Każdy z nich oferuje bardzo dużą liczbę zakładów związanych z NHL. Fortuna wyróżnia się nieco na tle pozostałych. Skupia ona bowiem graczy obstawiających hokej na lodzie. Dzieje się tak dlatego, że firma ta oprócz NHL daje możliwość obstawiana innych lig hokejowych np. KHL. Fortuna pochodzi z Czech, a jak wiadomo sport, jakim jest hokej na lodzie, jest bardzo popularny na terenie naszych sąsiadów. Nie jest więc dziwne to, że Fortuna oferuje aż tak szeroką gammę zakładów na NHL.

Dlatego właśnie, jeżeli szukamy wysokich kursów na NHL, warto, jest skorzystać z Fortuny. Jest ona znana z tego, że występują na niej wysokie kursy na mecze rozgrywane właśnie w tej lidze. W tej kwestii Fortuna ma lekką przewagę nad konkurencją. Inną platformą prócz Fortuny i STS, jaka jest atrakcyjna dla chętnych obstawiania meczów NHL, jest Betfan. Ten serwis bukmacherski również ma dobre kursy na rozgrywane w tej lidze mecze. Dodatkowo można za jego pośrednictwem śledzić aktywnie rozgrywki. Zobaczymy wiec zarówno mecze z sezonu regularnego, jak i również rundy play-off.

Możesz również polubić